793 727 570 / sklep@luxnaczynia.com
Dostępne przesyłki Kurier i Paczkomaty InPost Kurier / Paczkomaty Odbiór osobisty w Warszawie
Czytaj opis

Wentylatory i wiatraki domowe

Sortuj wg:
Producenci w kategorii: Feel Maestro, Kinghoff

Wiatraki domowe Ciche i Tanie!

Każdy z nas w upalny dzień wyczekuje na upragniony powiew powietrza, który przyniesie odrobinę orzeźwienia. Czasem taki powiew nie pojawia się – powietrze zastyga w bezruchu. W takiej sytuacji najlepszym ratunkiem jest wentylator, który poruszy ciężkie i gorące powietrze wprowadzając orzeźwienie i miły podmuch wiatru.

Dobry i tani wentylator

Stając przed wyborem wentylatora do pokoju lub biura musisz zdecydować czy potrzebujesz dobrego sprawdzonego urządzenia czy postawisz na przystępną cenę. Na szczęście trafiłeś do naszego sklepu internetowego, w którego ofercie znajdziesz naprawdę wydajne i dobre wentylatory w niespotykanie przystępnych cenach.

Współpracujemy od wielu lat z dostawcami sprzętu agd w tym wentylatorów pokojowych. Długie lata współpracy zapewniły nam wyjątkowo dobre warunki współpracy co przekłada się na niską cenę wentylatorów w naszym sklepie. Dzięki temu u nas znajdziesz solidne oraz niedrogie urządzenia.

Wybierając wentylator zwróć uwagę na

  • Regulację prędkości obrotów – pozwala to na ustawienie optymalnej siły wiania wiatraka
  • Regulację wysokości i kąta – dzięki temu ustawisz wentylator w odpowiedniej pozycji
  • Wielkość wentylatora – duże wentylatory mają zastosowanie w pokojach lub biurach a mniejsze stawiane są zazwyczaj na blacie w niewielkiej odległości
  • Zabezpieczenie łopatek – bardzo ważne jest solidne zabezpieczenie obracających się łopatek, które szczególnie przy dużych prędkościach wirowania mogłyby w zetknięciu z palcami sprawić wiele bólu.
Dołącz do nas na Facebooku