793 727 570 / sklep@luxnaczynia.com
Dostępne przesyłki Kurier i Paczkomaty InPost Kurier / Paczkomaty Odbiór osobisty w Warszawie

Czajniki z gwizdkiem

Sortuj wg:
Producenci w kategorii: KRISBERG, ZILNER

Czajnik

Od dawna w naszych domach czajnik był uznawany za podstawowy element wyposażenia kuchni. Niewiele osób jest w stanie wyobrazić sobie początek dnia bez herbaty lub kawy, a do ich przygotowania potrzebna jest ciepła woda.

Czajnik na gaz czy na indukcję

Kupując nowy czajnik należy wziąć pod uwagę rodzaj posiadanej kuchenki. Do kuchenki gazowej pasują niemal wszystkie rodzaje czajników trzeba tylko zwrócić uwagę czy nie posiada plastikowych elementów, które mogłyby ulec nadtopieniu podczas gotowania wody.

Jeśli jesteś posiadaczem kuchenki indukcyjnej musisz wybrać czajnik na indukcję, który posiada odpowiednie dno umożliwiające efektywne korzystanie z tego rodzaju kuchenki.

W naszej ofercie możesz znaleźć czajnik, który spełni twoje wymagania pod względem pojemności, rodzaju źródła ciepła, koloru czy kształtu.

Dla osób, które lubią fajne i nietypowe rozwiązania mamy czajnik zmieniający kolor. Gdy woda zrobi się ciepła wzór na czajniku zmieni się z szarego na kolorowy.

Jeśli cenicie sobie klasyczny design i rozwiązania to może was zainteresować czajnik emaliowany. Bardzo często czajniki te są zdobione wzorami lub rysunkami, które nadają świeżości kuchni.

Producenci czajników przygotowali szeroką i różnorodną ofertę. Dzięki temu w naszym sklepie możesz znaleźć czajniki z właściwą pojemnością oraz w odpowiednim kolorze. Duże czajniki z pewnością będą dobrym wyborem dla większych rodzin lub dla osób, które goszczą znajomych wieczorną kawą lub herbatą. Duży czajnik pozwoli przygotować wystarczającą ilość gorącej wody do zaparzenia kilku filiżanek kawy.

Mały czajnik z pewnością sprawdzi się w mieszkaniach gdzie dużo czasu spędzane jest po za domem a kawa czy herbata są rzadko wybieranymi napojami.

Dlaczego czajnik z gwizdkiem

Zadaniem gwizdka jest poinformowanie o wrzeniu wody. Bardzo praktycznym rozwiązaniem, które dodatkowo podnosi bezpieczeństwo użytkowania czajnika jest gwizdek odchylany przyciskiem w rączce. Dzięki zamocowaniu gwizdka na stałe nigdy nam się nie zgubi. Podczas gotowania nie spadnie z czajnika i zawsze poinformuje o konieczności wyłączenia palnika. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku osób, które często zapominają o nastawionym czajniku oraz osób starszych.

Dla miłośników designu retro mamy w naszej ofercie perełkę – jest nią czajnik retro w plisy – brzmi ciekawie? Koniecznie sprawdź bo wygląda jeszcze bardziej intrygująco.

Dołącz do nas na Facebooku