793 727 570 / sklep@luxnaczynia.com
Dostępne przesyłki Kurier i Paczkomaty InPost Kurier / Paczkomaty Odbiór osobisty w Warszawie

Cechy produktów

Ilość garnków w zestawie

Dodatki w zestawie

Dodatkowe cechy

Zestawy Garnków Stalowych

Sortuj wg:
Producenci w kategorii: Berghoff, Kassel, Kinghoff, Klausberg
Kassel Zestaw Garnków Lucia 93019

Kassel Zestaw Garnków Lucia 93019

620,00 738,00 zł

-16%

Zestaw garnków

W każdej kuchni potrzebne są garnki, a niekiedy także rondel i patelnia – wszystko zależy od zdolności i upodobań kulinarnych domowników. Jeśli planujesz zakup garnków to najlepszym rozwiązaniem jest zestaw garnków ponieważ ma on duże zalety wizualne oraz praktyczne.

Zestaw garnków ma same zalety

Główną zaletą wizualną zestawu garnków jest utrzymanie całości w tym samym designie i stylu dzięki czemu bardzo dobrze prezentują się w kuchni. Jeśli kupisz zestaw garnków granitowych (czarnych lub szarych) wtedy wszystkie garnki oraz ewentualna patelnia i rondel wyglądają tak samo i goście oraz domownicy z miłą chęcią spoglądają w stronę kuchenki.

Inną równie ważną zaletą jaką posiada zestaw garnków jest zachowanie u wszystkich elementów jednakowych parametrów co przekłada się na komfort gotowania. Mało wygodne jest korzystanie z wielu różnych garnków, które wykonane są z różnych materiałów, wykończone różnymi powłokami i posiadają różne typy den – każdy z nich nagrzewa się w inny sposób co wymaga dostosowywania palnika.

Jaki komplet garnków wybrać?

Opinie na ten temat są różne. Dla wielu osób wybór zestawu garnków jest sprawą dość trudną – jesteśmy tego świadomi, a wynika to z szerokiej oferty producentów. W zestawach garnków oprócz podstawowych parametrów jak ilość naczyń, ich rodzaj oraz wielkość musimy zdecydować z jakiego materiału mają być wykonane - czy będzie to odlew żeliwny lub aluminiowy, a może wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10. Do tego konieczne jest wybranie wykończenia zestawu garnków czy ma to być powłoka ceramiczna, granitowa lub marmurkowa, emalia, a może zdecydujesz się na zestaw garnków ze stali nierdzewnej bez dodatkowej powłoki nieprzywierającej?

Pamiętaj, że jeszcze musisz zdecydować o rodzaju pokrywy czy ma to być pokrywa pełna czy wykonana ze szkła hartowanego, umożliwiająca kontrolę potrawy podczas gotowania bez konieczności jej podnoszenia.

Jak duże zestawy garnków wybrać?

Pytanie to może dotyczyć pojemności garnków wchodzących w skład kompletu oraz ilości naczyń.

Pojemność garnków jest determinowana rodzajem gotowanych potraw oraz ilością porcji, które muszą być przygotowane. Jeśli posiadasz dużą rodzinę lub lubisz przygotować duży garnek bulionu, który później mrozisz to koniecznie rozejrzyj się w naszej ofercie za kompletem w skład, którego wchodzi przynajmniej jeden duży garnek.

Ilość naczyń w zestawie tj. ilość garnków oraz ewentualne dodatkowe naczynia jak rondel czy patelnia jest uwarunkowana ilością potraw gotowanych jednorazowo oraz ich rodzajem. Jeśli lubisz gulasze czy dania do których konieczna jest zasmażka lub podsmażanie to warto kupić zestaw garnków powiększony o patelnię i rondel.

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór zestawów garnków dostosowanych do potrzeb i wymagań domowych mistrzów kuchni. Przykładamy dużą uwagę aby zapewnić produkty najwyższej jakości przy zachowaniu niespotykanie dobrych cen!

Dołącz do nas na Facebooku