793 727 570 / sklep@luxnaczynia.com
Dostępne przesyłki Kurier i Paczkomaty InPost Kurier / Paczkomaty Odbiór osobisty w Warszawie

Do jajek

Sortuj wg:

Patelnia do jajek sadzonych

Jeśli twoi domownicy uwielbiają jajka sadzone na śniadanie lub jako dodatek do sznycla, a tobie nie szczególnie udają się równe i apetycznie wyglądające to możesz pomyśleć o kupnie patelni do jaj sadzonych. Patelnia ta posiada odpowiednio wyprofilowane wgłębienia, w które wystarczy, że wlejesz jajka i przyprawisz solą oraz pieprzem i odczekasz kilka chwil aż się zetnie białko. Jajka sadzone będą równe, kształtne i nieprzypalone.

Patelnia do jaj sadzonych jest także idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają wprawy w gotowaniu, a chciałyby urozmaicić śniadania lub obiad. Usmażenie jaj sadzony w tego rodzaju patelni jest naprawdę bardzo proste,

Dodatkowym sposobem wykorzystania patelni do jaj sadzonych jest możliwość przygotowania mini omletów. Każdy z nich będzie równy i kształtny. Dzieci uwielbiają takie mini omlety - jest to ciekawa odskocznia od tradycyjnego omleta.

Osobom kreatywnym patelnia ta może posłużyć do przygotowania np.: placuszków z jabłkami lub ziemniaczanych.

Patelnia na jajka sadzone przydatna w każdej kuchni

Patelnia do jajek sadzonych może być wykorzystywana zarówno na kuchenkach gazowych jak i indukcyjnych. Gdy odkryjesz jej uniwersalność i możliwości zastosowania z pewnością twoje gotowanie wkroczy na nowy jeszcze wyższy poziom.

Dołącz do nas na Facebooku