501 015 600 / sklep@luxnaczynia.com
Dostępne przesyłki Kurier i Paczkomaty InPost Kurier / Paczkomaty Odbiór osobisty w Warszawie

Dane sklepu

 • LuxNaczynia.com
  Ul. Familijna 3
  03-197 Warszawa
  Pracujemy: pn-pt 9.00-16.00
 • Obsługa sklepu:
  tel: +48 501 015 600
  e-mail: sklep@luxnaczynia.com
 • Marketing i reklama:
  e-mail:sklep@luxnaczynia.com

Numer konta bankowego: PKO BP 14 1020 1068 0000 1802 0078 6681

Informacje o wysyłce

Płatność przelewem elektronicznym PayU to najszybsza forma zapłaty. Pozwala nam to na szybsze rozpoczęcie realizacii Twojego zamówienia, ponieważ niemal natychmiast otrzymujemy wiadomość z potwierdzeniem Twojego przelewu. Jeśli nie posiadasz konta w banku lub nie ma Twojego banku na liście, możesz wybrać zwykły przelew w systemie PayU. Płatność kartą również odbywa się poprzez system PayU. Obsługiwane są płatności przy pomocy kart Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

- Paczkomaty InPost - 16,00 zł

- Przesyłka kurierska InPost - 18,00 zł

- Przesyłka kurierska pobraniowa InPost - 20,00 zł

- Darmowa przesyłka na terenie polski przy zamówieniu od 299,00 zł

- Odbiór osobisty jest możliwy po uprzednium skontaktowaniu się z nami.

Zwroty, wymiany, reklamacje

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu produktów w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby skorzystać z tego prawa powinni Państwo poinformować nas o swojej decyzji odstąpienia od umowy zawartej na odległość. W tym celu można posłużyć się naszym wzorem formularza odstąpienia od umowy - do pobrania TUTAJ. Można taki formularz wysłać Pocztą na nasz adres podany poniżej lub pocztą elektoniczną.

Zwracane produkty nie powinny nosić śladów użytkowania. Prosimy o zwrot produktów wraz z dokumentami (paragon, f-ra, gwarancja) dołączonymi do produktu, o ile to możliwe w oryginalnum opakowaniu. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prosimy o staranne i dokładne zabezpieczenie paczki przed wysyłką do nas. Koszt zwrotu produktu i opakowania ponosi Klient.

Zwracane produkty prosimy odesłać na adres: Sklep Luxnaczynia ul.Familijna 3, 03-197 Warszawa, z dopiskiem "Odstąpienie od Umowy"

 

Gwarancja i Reklamacje

Na nasze produkty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji producenta. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Reklamacja - prześlij do nas produkt wraz kopią paraganu lub faktury oraz opisem zawierającym powód reklamcji. Jeśli to możliwe prosimy też o padanie daty zakupu i nr. zamówienia. Reklamacje staramy rozpatrywać w jak najkrótszym czasie jednak nie dłużej niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania formularza reklamacji.

Dołącz do nas na Facebooku