793 727 570 / sklep@luxnaczynia.com
Dostępne przesyłki Kurier i Paczkomaty InPost Kurier / Paczkomaty Odbiór osobisty w Warszawie

Reklamacje i zwroty

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu produktów w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby skorzystać z tego prawa powinni Państwo poinformować nas o swojej decyzji odstąpienia od umowy zawartej na odległość. W tym celu można posłużyć się naszym wzorem formularza odstąpienia od umowy - do pobrania TUTAJ. Można taki formularz wysłać Pocztą na nasz adres podany poniżej lub pocztą elektoniczną.

Zwracane produkty nie powinny nosić śladów użytkowania. Prosimy o zwrot produktów wraz z dokumentami (paragon, f-ra, gwarancja) dołączonymi do produktu, o ile to możliwe w oryginalnum opakowaniu. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prosimy o staranne i dokładne zabezpieczenie paczki przed wysyłką do nas. Koszt zwrotu produktu i opakowania ponosi Klient.

Zwracane produkty prosimy odesłać na adres:

Sklep Luxnaczynia
ul.Familijna 3
03-197 Warszawa

z dopiskiem "Odstąpienie od Umowy".

 

Reklamacje

Jeśli zakupiony u nas produkt posiada wadę fabryczną to moga Państwo złożyć reklamację. Wystarczy wypełnić formularz reklamacji - do pobrania TUTAJ i odesłać uszkodzony produkt na adres wskazany w formularzu.

Dołącz do nas na Facebooku